Spoločnosť Sola Switzerland vyrába príbory najvyššej kvality a každoročne získava výrazný podiel nielen na európskom ale aj svetovom trhu.

Široký sortiment príborov, ktoré sa vyznačujú švajčiarskou kvalitou a tradíciou, vyrába SOLA Switzerland už od roku 1866. Sola Switzerland každoročne vyvíja nové, atraktívne a dizajnérske modely príborov najvyššej kvality.

SOLA Switzerland ako ISO-certifikovaná spoločnosť garantuje kontrolu kvality na vysokej úrovni od výberu surovín cez výrobný proces až po balenie.

Vlastní štyri vlastné fabriky. Všetky spĺňajú najvyššie ekologické štandardy ochrany životného prostredia. Ročne sa v týchto fabrikách vyprodukuje až okolo 42 miliónov kusov príborov. Len v samotnom Švajčiarsku sa predá ročne okolo 11 miliónov kusov príborov.

Príbory značky SOLA sa predávajú na celom svete. Jedia nimi ľudia v renomovaných reštauráciách, v lietadlách a tiež na výletných lodiach. Sú známe svojim originálnym dizajnom a precíznym opracovaním hrán. Na ich výrobu sa používa vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ. Výnimkou v sortimente tiež nie sú postriebrené či pozlátené príbory.

Platinum Line je najvyššou príborovou líniou značky Sola.

Sola Switzerland sa ako jediný výrobca príborov môže pýšiť príbormi, ktorých dizajn je aktuálny až nadčasový. Príbory série Platinum line majú dutú rúčku. To je znakom najvyššej príborovej kvality. Okrem toho je každý kus ručne vyrábaný a spracovávaný.